O nas

nathan 4

Akademia Nathan oferuje szeroką gamę zabawek edukacyjnych i kreatywnych, wspomagających rozwój dzieci.

Reprezentowana jest przez firmę Alicamed która jest importerem i oficjalnym dystrybutorem produktów edukacyjnych marki Nathan w Polsce.

 

Od ponad wieku francuska firma Nathan, jako pierwsza wprowadza do przedszkoli, szkół, logo-nathaninstytutów terapii zajęciowych, pojęcie „wychowanie poprzez zabawę”. Jest inicjatorem edukacji dzieci za pomocą metod sensorycznych.

Od przedszkola do studiów wyższych, nathan 3Nathan jest uznanym i godnym zaufania partnerem pracowników oświaty. Misją firmy Nathan jest zaangażowanie w projektowanie, tworzenie materiałów i pomocy, które promują rozwój i sukces edukacji dzieci na całym świecie.

Partnerstwo edukacyjne
Firma Nathan opiera się na ścisłej współpracy z nauczycielami, ich wiedzy i kreatywności w projektowaniu innowacyjnych produktów edukacyjnych, posiadających wysoką jakość. Autorzy są specjalistami edukacyjnymi z różnych środowisk: nauczyciele w przedszkolu, nauczyciele w szkole, trenerzy, pedagodzy, psycholodzy, terapeuci. Projektują i rozwijają narzędzIa, które najlepiej spełniają Twoje potrzeby edukacyjne.

Nathan z rodzinami
Nathan jest otwarty na rozwój i oświecenie dzieci. Dąży do zaspokojenia codziennych obaw rodziców, pozwala zrozumieć rozwój ich dzieci. Pomaga im rosnąć, dzielić się osiągnięciami i postępami.

Doskonałość nauczania
Nathan oferuje dużą gamę materiałów edukacyjnych, które rozbudowują przestrzennie, towarzyszą projektom edukacyjnym, fizycznie pobudzają, umożliwiają odkrywanie i naukę.
Wszystkie produkty są testowane w rzeczywistych warunkach użytkowania przez dzieci i dorosłych.

Normy i bezpieczeństwo
Zgodność i bezpieczeństwo produkowanych materiałów jest stale kontrolowana w kluczowych etapach produkcji. Produkty są systematycznie badane i certyfikowane przez akredytowane laboratoria, według norm francuskich i europejskich.
Wszystkie nasze produkty, objęte europejską normą, są oznaczone znakiem CE i oraz są zgodne z rozporządzeniem REACH.
Nathan jest gwarancją jakości, odpowiada za zgodność i bezpieczeństwo, wybór trwałych i innowacyjnych materiałów, przyjaznych dla środowiska (drewno i papier z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, recyklingu i biodegradacji tworzyw sztucznych…), wymagania jakościowe. Jest właścicielem stabilnej marki.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom i Partnerom za zaufanie !